З 22 ПО 26 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ ВІДБУВСЯ ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ»
Заходи, що проводяться в рамках тижнів циклових комісій націлені на активізацію пізнавальної діяльності здобувачів освіти, демонстрацію досягнутого рівня знань, умінь і компетенцій, здатність застосовувати їх для вирішення конкретних виробничих завдань шляхом участі у змаганнях, конкурсах, презентаціях, виставках тощо.
Всі проведені заходи були надзвичайно цікавими та корисними, а зокрема:
22 березня викладачем дисципліни «Технологія та організація будівельного виробництва» Кожарко О.М було проведено загальне заняття для студентів спеціальності стосовно новітніх технологій із зведення монолітних будинків. Було детально представлено техніку для приготування та подачі бетонної суміші, види опалубки та технологію бетонування, найбільш відомих будівельних корпорацій у світі.
23 березня викладач дисципліни «Основи систем автоматизованого проектування» Коваленко М.М. презентував два авторські відео уроки по проектуванню крокв та покрівлі із циклу відео курсу для студентів коледжу «Вивчаємо ArchiCAD 20». Відео доступне на Ютуб-каналі коледжу для ознайомлення та використання в освітньому середовищі.
23 березня заступник директора з НВР, викладач дисципліни «Технологія та організація будівельного виробництва» Божко Н.В. презенту-вала студентській громаді черговий авторський відеофільм «10 цікавих та корисних будівельних інструментів» із серії «Інноваційні технології будівництва»
Відео доступне на Ютуб-каналі коледжу для ознайомлення та використання в освітньому середовищі.
24 березня викладач предмету «Креслення» Гоздецька Т.Т. провела показовий урок з предмету «Основи креслення» на тему «Прямокутні проекції площин. Положення площини. Сліди площини», на якому студенти-першокурсники отримали знання і вміння з проекційного креслення, необхідні для оволодіння в подальшому навичками плоского зображення будь-яких об’ємних предметів, в т.ч. сучасних будівель. Урок проведений з використанням прикладних графічних програм та покрокової інструкції виконання практичного завдання, яке було представлене у вигляді відео презентації використовуючи анімації та переміщення.
24 березня викладачем дисципліни «Планування міст і транспорт» Степчук Н.В. проведено публічний захист індивідуальних завдань у вигляді презентацій «Моє рідне місто» студентами групи №71Б, які запропонували огляд по планувальних схемах, благоустрою, архітектурних особливостях територіальних куточків м. Костопіль.
25 березня викладачем дисципліни «Технологія та організація будівельного виробництва» Кожарко О.М. проведено онлайн конкурс презентацій «Сучасні покрівельні матеріали», серед студентів групи 91Б. У своїх роботах конкурсанти охарактеризували переваги та недоліки влаштування дахів із матеріалів, які використовуються у сучасному будівництві.
Перемогу здобули :
- Черняк Тарас –1 місце, «Улаштування захисного покриття з азбестоцементних листів»;
- Кухар Павло – 2 місце, «Улаштування захисного покриття з метолочерепиці”;
- Алексіюк Валерій – 3 місце, «Улаштування захисного покриття з гнучкої черепиці”
25 березня головою циклової комісії, викладачем дисципліни «Будівельні констркції», Алексєйчук Ж.В. проведено онлайн конкурс «Кращий проект житлового будинку» серед студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Конкурсанти виконували проекти в програмі ArchiCAD з обов’язковою 3D візуалізацією. Для порівняння рівня сприйняття архітектурних проектів будинків, які виконуються в 2D та 3D форматі, студентка Мишук Оксана, представила проект виконаний в 2D форматі (програма AutoCad).
Перемогу здобули :
-
- Попружук Олексій–1 місце, «Таун-хаус на дві сім’ї»;
- Ліхванов Віктор -2 місце «Двоповерховий будинок з мансардою»;
- Мориконь Михайло -3 місце «Двоповерховий будинок з панорамним склінням».
Заслуговують на увагу і проекти студентів Борейчука Юрія «Ранчо з гаражем на два автомобіля» та Мишук Оксани «Заміський котедж загальною площею 159,6 м2».
Архітектурні проекти конкурсантів можна переглянути за посиланням.
Спільна та злагоджена робота викладацького складу та здобувачів освіти завжди забезпечує підготовку висококваліфікованого спеціаліста.