Вікторина «МОЄ МІСТО»

Вікторина є чудовим варіантом гри на заняттях, які допомагають закріпити вивчений матеріал, актуалізувати вже відомі знання та підсумувати певний розділ. «Планування міст і транспорт» – це саме та дисципліна, яка формує у студентів містобудівний світогляд, розуміння суспільного значення планування міст, залежно від природних, соціальних і економічних умов та вплив на життя людей. Адже тут студенти навчаються вирішувати  архітектурно-планувальні завдання міських територій, інженерного обладнання, освоєння територій населених пунктів, а також  удосконалення транспортної системи міста, в тому числі вулично-дорожньої мережі.

Метою вікторини є розвиток пізнавальних інтересів студентів, підвищення рівня їх інтелектуального розвитку, формування наукових знань, активності та самостійності.

Інтерактивні ігрові технології дають змогу студентам  самостійно шукати, аналізувати інформацію, знаходити правильне рішення певного завдання. Вони вчаться формулювати власні думки, працювати в команді, поважати своїх одногрупників і дослухатися до їхньої точки зору. В цьому їм допомагає викладачка  Надія СТЕПЧУК, яка  організувала та провела в групі 11Б вікторину під назвою «Моє місто».

Між собою змагалися дві  команди «Мегаполіс»  і «МайстерБуд». Команди пройшли всі завдання вікторини: представлення команд, тестові завдання – на швидкість та  правильну відповідь. У  ІІ турі: команди  відгадували різні тематичні   зображення, а вже у ІІІ турі  презентували свої власноруч виготовлені  макети. Обидві команди продемонстрували  свої хороші знання з дисципліни «Планування міст і транспорт». Вміло використали основи дизайну, моделювання під час підготовки макетування. Презентація макетів пройшла на високому рівні. Учасники команди фахово відповідали на запитання присутніх, які цікавились архітектурно-планувальним рішенням їхніх макетів.   Фахове  журі було неупередженим і  справедливо  оцінило інтелектуальну боротьбу обох команд. Переможцем в цій вікторині стала команда під назвою «Мегаполіс», яку очолював капітан  команди Сергій ЛИСИЦЯ.

 Вікторина пройшла з позитивним настроєм, яскраво і цікаво.  Вітаємо переможців і учасників  вікторини!  Бажаємо подальших успіхів і нових звершень.