Тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників
Тижні циклових комісій - невід’ємна частина виховного процесу та підвищення рівня кваліфікації учнів. Вони сприяють поглибленню знань та покращенню виконання робітничих прийомів та вправ. З 14 по 18 грудня 2020 року проходив тиждень циклової комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників. Тиждень проходив згідно затвердженого плану.
В рамках цього тижня викладачі циклової комісії провели відкриті заходи та заняття.
У понеділок, 14.12.2020р., був проведений відкритий урок виробничого навчання в групі № 4 майстром в.н. Настіним Григорієм Григоровичем на тему «Влаштування гіпсокартонних листів на шурупи». Урок проведений в майстерні мулярів, де були присутні учні та задіяне обладнання для дистанційної трансляції уроку. Майстер виробничого навчання показував презентації та відеоматеріали виконання робочих прийомів виконання вправ, а також особистий показ розкрою гіпсокартонних листів.
Також цього дня викладач спецдисциплін Нашильник О.Ф. провела відкритий урок з «Технології штукатурних робіт» на тему: «Підготовка дерев’яних поверхонь під оштукатурювання». Проводився урок в онлайн-режимі з використанням сучасних навчальних платформ. На уроці була використана презентація на тему: « Виготовлення драночних щитів». Учні відповідали на запитання вчителя з метою закріплення вивченого матеріалу.
У вівторок майстер виробничого навчання Бойко С.М. провів відкритий урок в групі №10 першого курсу на тему: «Прийоми роботи на токарному верстаті». Урок проводили стаціонарно, але була задіяна платформа Google Meet для можливості дистанційного перегляду. Майстром були показані прийоми роботи на токарному верстаті та детальне пояснення принципу роботи токарного верстата. Учні, під керівництвом майстра, засвоювали початкові навички стругання фігурних ніжок до табурета.
Викладач спецдисциплін Ступницька Т.А. в рамках тижня циклової комісії в групі № 7 провела урок-екскурс по фірмах-виробниках лакофарбових матеріалів як в Україні так і за кордоном. Учні були ознайомлені з презентацією сучасних лакофарбових матеріалів з використанням різних видів заповнювачів.
Урок «Технології малярних робі» в групі №7, проведений викладачем спецдисциплін Войтович Л.В., було розпочато з учнівських презентацій, які були підготовлені до теми уроку: «Технологія покриття поверхонь лаками». В рамках уроку була визначена найкраща презентація – це розробка Білаша Миколи. Завершили урок презентацією викладача спецдисциплін та відповідями на запитання для закріплення вивченого матеріалу.
В групі №8 був проведений урок з предмету «Матеріалознавство» викладачем спецдисциплін Ткачук О.П. Тема уроку: «Вади деревини». Викладачем була розроблена презентація різних видів природних вад деревини, що зустрічаються у повсякденні. Презентація була досить повчальною та цікавою. Учні сприймали матеріал зацікавлено, та цікавились причинами виникненням цих вад у природі.
У середу, 16.12.2020, було розроблено дві презентації робіт учнів груп столярного напрямку та майстра в/н Бойка С.М.,в яких він ознайомив працівників коледжу із роботами, виконаними за останні пару років.
17.12.2020року класним керівником Караймчуком В.О. була проведена відкрита виховна година на тему «Андріївські вечорниці». Учні були ознайомлені із традиціями та історією виникнення свята. Виховна година пройшла цікаво та пізнавально.
Заступником директора з НВР Божко Н.В. були розроблені відеоматеріали «Цікаві факти про будівництво», Бойком С.М. «Різьба по дереву» та Настіним Г.Г. – «Декоративний паркан з прорізами».
У п’ятницю викладач спецдисциплін Кондратюк В.С. на платформі Google Meet провів два відкритих уроки в групі №8 першого курсу «Технологія столярних робіт» тема уроку: «Виготовлення табурета». Була використана відеопрезентація виготовлення табурета та відеоролики з поетапним виготовлення різних частин табурета та «Охорона праці», тема уроку: «Пожежна техніка для захисту об’єктів, ручний пожежний інструмент». Представлена відеопрезентація різних видів пожежних машин та ручного інструменту для пожежегасіння. А на платформі «Всеосвіти» проведене тестування на визначення кращого інспектора по «Охороні праці». Урок пройшов досить цікаво та пізнавально .
По закінченню предметного тижня було проведено засідання циклової комісії, де підводилися підсумки всіх заходів з обміном враженнями та цікавими пропозиціями на майбутнє.
|