Обласне методичне об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Рівненської області
02 грудня 2020 року на базі ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Рівненської області. На платформі Google Meet під час онлайн-конференції було розглянуто ряд питань організації дистанційного та змішаного навчання за заздалегідь визначеною темою: “Математична освіта: навчання орієнтоване на досягнення успіху”.
На початку засідання з вітальним словом виступив директор коледжу Андрій Алексєйчук, якій провів коротку он-лайн екскурсію навчальним закладом (у вигляді презентації) та побажав усім міцного здоров’я і творчих успіхів. Також з вітанням незабарився методист Ради директорів Віталій Процюк. Лариса Тригубець, голови методичного об’єднання викладачів математики проаналізувала стан викладання та рівень досягнень учнів з математики у 2019-2020 навчальному році та ознайомила із методичними рекомендаціями щодо викладання предметів математичного циклу у 2020/2021 н.р., розкрила питання «Проведення обов’язкового ДПА з математики у формі ЗНО у 2020-2021 н.р. ».
Викладачі математики ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП» Тетяна Салівончик, Тетяна Павлова та Володимир Шабаровський поділилися своїм досвідом роботи щодо використання навчальних платформ та інтернет ресурсів для реалізації дистанційного і змішаного навчання; формування мотивації студентів пізнавальної діяльності при вивченні вищої математики. Зокрема: використання онлайн платформи для вивчення математики в інтерактивній та ігровій формі, навчальної платформи Classtime для використання і створення тестів та інтерактивних уроків математики, платформи Be Smart для підготовки учнів до ЗНО, використання бібліотеки методичних матеріалів, презентацій, тестів, завдань для олімпіад освітнього It-проекту “Всеосвіта”, математичних додатків GeoGebra для побудови графіків функцій, геометричних фігур тощо.
У роботі методичного об’єднання взяли участь 54 учасники, викладачі фахової передвищої освіти Рівненської області. Приємною несподіванкою стало те, що приєдналися до конференції не лише математики, а й викладачі-мовники, історики, біологи, що вкотре підтверджує – “Математика-цариця наук!”
На завершення підведено підсумки, обговорено ряд питань щодо організації олімпіади з математики та створення онлайн-тестів. Учасники отримали вичерпні відповіді, а коментарі в чаті дозволили зробити висновок, що інформація доповідачів була актуальною та цікою для всіх присутніх на конференції. Засідання пройшло в хорошій дружній атмосфері.
|