Даруємо світло і тепло
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-13_12-27-19-245-300x200.jpg)
В час, коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. Так, студенти та викладачі нашого коледжу беруть активну участь у волонтерській діяльності, зокрема – плетуть маскувальні сітки на потреби захисників України, виготовляють окопні свічки, збирають теплі речі, допомагають пораненим і все це підкріплюють малюнками та листами подяки.