МИ ВІРИМО, ЩО НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!!!
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya4-300x200.jpg)
Ми живемо у досить непростий час, час повномасштабного вторгнення. Зараз існує два поняття: фронту й тилу. Поки наші доблесні воїни захищають країну зі зброєю в руках, ми теж не повинні стояти осторонь, всіляко допомагати їм.
Одна із важливих та необхідних речей – це маскувальні сітки. Учні та студенти коледжу разом з викладачами та майстрами виробничого навчання теж долучилися до цієї роботи. Адже, плетіння сітки не така вже й складна справа, а виділити на це годину-дві у своєму графіку цілком можливо. Вплітаючи тканину в сітку, ми віримо, що наближаємо перемогу!!!