Зустріч студентів з представниками Головного управління ДСНС
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-21_14-25-25-215-300x200.jpg)
21 вересня 2023 року у коледжі відбулася зустріч студентів з представниками Головного управління ДСНС у Рівненській області.
У ході зустрічі проведено інструктажі на протипожежну тематику, здійснено аналіз виникнення пожеж, інспектором було також наголошено на правильному порядку дій студентів і працівників коледжу на випадок виникнення пожежі
Також фахівці Головного управління ДСНС навчили присутніх правил поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів. Рятувальники продемонстрували студентам макети вибухонебезпечних предметів, пояснили, що робити, коли помітив таку знахідку, нагадали про те, що в такому разі необхідно не чіпати її та негайно повідомити про вибухонебезпечний предмет Службу порятунку чи поліцію. Також наводили багато життєвих прикладів, наголошували на особливій пильності студентів в умовах воєнного стану.
На завершення зустрічі присутні подякували рятувальникам за їхню важку, але життєво необхідну працю.