Вітаємо вас із Днем знань
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-01_10-03-13-668-300x200.jpg)
Шановні здобувачі освіти та їх батьки, колеги!
Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового 2023/2024 навчального року!
Перше вересня – завжди особливо урочистий і хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень., до опанування обраної професії.
Щиро вітаємо студентів , учнів усіх курсів нашого коледжу! Бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Переконані, що ваші неабиякі здібності та наполеглива праця стануть запорукою визначних успіхів у навчанні та професійній діяльності!