ЗМАГАЛИСЬ ШТУКАТУРИ
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/04/zobrazhennya_viber_2022-04-28_13-43-19-098-300x200.jpg)
З метою закріплення теоретичних знань з предмета «Технологія штукатурних робіт» 2-3 розряд, розвиток творчої активності та підвищення рівня професійної підготовки, викладач Войтович Л.В. провела онлайн-конкурс «Кращий штукатур», серед здобувачів освіти в групах №6 та №7. Учасники показали високі результати: склали тести з профільного предмету і успішно виконали розрахункове завдання.
За результатами конкурсу переможців було нагороджено дипломами та подарунками:
1 місце – Рахильчук Назар гр.6
Білаш Микола група №7
2 місце – Мадан Владислав група №6
Сащук Володимир група №7
3 місце – Солдатов Максим група№6
Іляшенко Сергій група №7.