Дякуємо за допомогу!
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc04517-300x200.jpg)
Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу в скрутну годину. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
Адміністрація ВСП ”Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП” висловлюють щиру подяку директору ТзОВ ”Свиспан Лімітед” – Федишин Юлії Олексіївні, за надану матеріальну допомогу у вигляді пиломатеріалів, що терміново необхідні для ремонту покрівлі навчального корпусу 2, яка частково постраждала внаслідок сильних поривів вітру 14 січня 2022 року. ![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc04512-300x225.jpg)
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc04512-300x225.jpg)
Дякуємо Вам за те, що проблеми коледжу не залишили Вас байдужими, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили зробити такий добродійний внесок.
Вдячні Вам за розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку.