ВІТАЄМО УЧНЯ 5 ГРУПИ, ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ “МІЙ РІДНИЙ КРАЙ”
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/ab35038b-d5f0-4a0c-8f81-287aa0b2f0c8-300x200.jpeg)
У Костопільській бібліотеці для дітей та юнацтва нагородили переможців міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край». З цієї нагоди міський осередок “Союз Українок” спільно з Костопільським медичним коледжем підготували захід “Живемо тобою Україно”. Одним із переможців конкурсу став учень 5 групи нашого коледжу Максим Рачок. Хлопець нагороджений грамотою “Союзу українок”, винагородами від міського голови та солодощами від ПрАТ “Родина”.
Вітаємо, Максиме! Гордимося тобою та бажаємо нових творчих злетів і Божого благословіння!