ІІ (обласний) етап XI Всеукраїнської олімпіади з математики
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/03/2_o-300x200.jpg)
03 березня 2020 р. на базі Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП був проведений ІІ (обласний) етап XI Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Представники 13-ти навчальних закладів Рівненської області зібралися, щоб вибороти звання найрозумнішого з математики серед студентів І курсу.
Честь нашого коледжу захищав студент I курсу групи 91-Б Андрій Лесюк. До участі в олімпіаді готувала викладач математики Салівончик Тетяна Євстафіївна, яка супроводжувала студента у поїздці. Приємно відмітити, що Андрій на цій олімпіаді показав хорошу теоретичну підготовку і практичні навички з математики, як результат – ІII місце.
Вітаємо Андрія Лесюка з перемогою!
|