ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ
![](http://www.kbtk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200218_082626_1-300x200.jpg)
18.02.2020 року на базі Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП відбулася зустріч представників 55 окремого полку зв’язку міста Рівне з учнями та студентами випускних груп.
Майор Нагурський Олександр Володимирович, заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення, акцентував увагу на перспективності, в складний для України час, військової служби за контрактом, яка є вдалим продовженням навчання із забезпечення матеріального становища у майбутньому. Катерина Володимирівна, працівник Збройних Сил України, розповіла про основне соціальне та матеріальне забезпечення військовослужбовців, яке здійснюється за нормами і в термін, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Виступ військових спровокував жваву дискусію з приводу порушеної теми.
|